• rondele Plain banesë

rondele Plain banesë

 • US $ 1300- $ 1500 / ton
 • 1000piece / copa
 • : 200 ton në muaj
 • Tianjin, Shangai, Guangzhou ..
 • : T / T, L / C

Pse Zgjidhni

Fabrika jonë

Pjesa mes copë lidh dhe nut.Generally, një unazë metalike banesë është përdorur për të mbrojtur sipërfaqen e copë lidhur nga arrë konsumuarit dhe për të shpërndarë presionin e arrë në piece.Divided lidhur në makinë larëse të sheshtë - nivel C, washers mëdha - A dhe C të nivelit, washers të mëdha - të nivelit C, rondele vogla - të nivelit A, rondele banesë - të nivelit A, rondele banesë - chamfering - një notë, struktura e çelikut me rondelë forca të lartë, rondele sferike, rondele kon, trarëve me prirur rondele, kanalet me Rondelet zhdrejtë, rondele standarde pranverë, drita pranverë, washers rënda pranverë, brendshme bllokohet dhëmb rondele, i dhëmbëzuar bllokoj rondele, dhëmb bllokoj rondele, i jashtëm dhëmbëzuar bllokoj rondele, bllokohet rondele vetëm me një vesh, dy veshët kontrolloni rondele, lock rondele me gjuhën, arrë rrumbullakët me rondele.

emër rondele
madhësi M3-M100, dhe përshtatur
material çeliku të karbonit
standardet GB , DIN , ISO , ANSI / ASTM
finish Plain, zink praruar, Black, HDGand ​​etj
përdorim Pjesa mes copë lidh dhe nut.Generally, një unazë metalike banesë është përdorur për të mbrojtur sipërfaqen e copë lidhur nga arrë konsumuarit dhe për të shpërndarë presionin e arrë në copë lidhur.
mostrat Mostrat janë të lirë.
Koha e dërgimit 7-15 ditë

10

Thread specifikim d

Φ1.6

Φ2

Φ2.5

Φ3

Φ4

Φ5

Φ6

Φ8

Φ10

Φ12

Φ14

Φ16

Φ20

Φ24

Φ30

Φ36

d

MAX

1.84

2.34

2.84

3.38

4.48

5.48

6.62

8.62

10,77

13.27

15.27

17.27

21.33

25,33

31,39

37,62

MIN

1.7

2.2

2.7

3.2

4.3

5.3

6.4

8.4

10.5

13

15

17

21

25

31

37

MAX

4

5

6

7

9

10

12

16

20

24

28

30

37

44

56

66

MIN

3.7

4.7

5.7

6.64

8.54

9.64

11.57

15,57

19.48

23,48

27,48

29,48

36,38

43,38

55,26

64.8

orë

formal

0.3

0.3

0.5

0.5

0.8

1

1.6

1.6

2

2.5

2.5

3

3

4

4

5

MAX

0.35

0.35

0.55

0.55

0.9

1.1

1.8

1.8

2.2

2.7

2.7

3.3

3.3

4.3

4.3

5.6

MIN

0.25

0.25

0.45

0.45

0.7

0.9

1.4

1.4

1.8

2.3

2.3

2.7

2.7

3.7

3.7

4.4

Thousand peshë copë (çeliku) = kg

0.02

0,03

0.08

0,1

0.28

0.4

0.91

1.68

3.3

5.86

8.12

10.66

16.22

30.8

51,28

66,69

1200

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne

  aplikimi i produktit

  më shumë +
  • Color-zink sheshtë rondele

   produktet Emri

   Color-zink sheshtë rondele

  • rondele Plain banesë

   produktet Emri

   rondele Plain banesë

  • Hex fllanxhë helikë druri ngjyra-zink

   produktet Emri

   Hex fllanxhë helikë druri ngjyra-zink

  • Lock magji arrë

   produktet Emri

   Lock magji arrë