• Hex fllanxhë helikë druri ngjyra-zink

Hex fllanxhë helikë druri ngjyra-zink

 • US $ 1300- $ 1500 / ton
 • 1000piece / copa
 • : 200 ton në muaj
 • Tianjin, Shangai, Guangzhou ..
 • : T / T, L / C

Pse Zgjidhni

Fabrika jonë

Ky është një lloj gozhdë projektuar posaçërisht për dru. Kur ajo hyn në dru, ajo do të jetë shumë e fortë
.Nëse dru nuk e kishte kalbur, kjo nuk do të kishte qenë e mundur për të tërhequr atë out.One shumë gjë të theksohet, vida druri duhet të përdoret për të vidhos në, mos përdorni një çekiç të trokas në, do të dëmtojë dru përreth.

emër vidë druri
Head Lloji kreu Round, kreu banesë, kreu ovale
Trashësia M4-M20
gjatësia 16mm-200mm
standardet GB , DIN , ISO , ANSI / ASTM
material çeliku të karbonit
përdorim Avantazhi i gënjeshtrave Dru vidhos në aftësinë e konsolidimit është më e fortë se sa gozhdë, dhe mund të shkëmbehen, mos lënduar dhe sipërfaqe druri është më i përshtatshëm për përdorim
mostrat Mostrat janë të lirë.
Koha e dërgimit 7-15 ditë

11

Nominale diameter d

4

5

6

7

8

10

12

16

20

ds

max

4

5

6

7

8

10

12

16

20

min

3.52

4.52

5.52

6.42

7.42

9.42

11.3

15.3

19.3

k

max

3.1

3.88

4.38

5.38

5.88

7.45

8.45

10.45

13.9

min

2.5

3.13

3.63

4.63

5.13

6.55

7.55

9.55

12.1

s

max

7

8

10

12

13

17

19

24

30

min

6.64

7.64

9.64

11.57

12.57

16.57

18,48

23.16

29.16

Nominale diameter d

4

5

6

7

8

10

12

16

20

Nominale gjatësi L

Cilësia e çdo products≈KG 1000 çeliku

16

1.71

2.92

20

2.01

3.42

5.02

25

2.41

4.02

5.82

11.5

30

2.81

4.62

6.62

12.9

23.6

35

3.11

5.12

7.42

14.2

25.8

36.2

40

3.51

5.82

8.22

15.6

28

39.2

45

6.43

8.94

16.9

30

42.1

50

7.03

9.64

18.2

32.1

45.4

84.1

55

10.5

19.6

34.3

48.6

89.7

60

11.2

20.9

36.5

51.8

94.9

165

65

22.2

38.5

54.7

99,5

174

70

23.6

40.7

57.8

107

182

75

25

42.9

61

112

192

80

26.5

45.2

64.5

118

2010

90

29.4

49.9

71

130

220

100

32

54

77.1

141

238

110

83.4

152

253

120

89.5

163

275

130

175

293

140

187

317

150

198

328

160

209

348

170

366

180

385

190

404

200

421

1200

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne

  aplikimi i produktit

  më shumë +
  • Color-zink sheshtë rondele

   produktet Emri

   Color-zink sheshtë rondele

  • rondele Plain banesë

   produktet Emri

   rondele Plain banesë

  • Hex fllanxhë helikë druri ngjyra-zink

   produktet Emri

   Hex fllanxhë helikë druri ngjyra-zink

  • Lock magji arrë

   produktet Emri

   Lock magji arrë