ДОБРЕДОЈДОВТЕ

Џунг Тонг

Основана е во 2000 година, Хандан Џунг Тонг ELECTRIC POWER фитинзи производство CO., LTD. е на високо-технолошки индустриски претпријатие интегрирање на производство, технологија за истражување и развој, продажба и service.The компанијата се наоѓа во yongnian област економска развојна зона, Хандан, Хебеј покраината, со површина од 38.000 квадратни метри, на површина од 16.000 квадратни метри во прва фаза растение, со дневното производство на повеќе од 50 тони и годишен капацитет за производство на повеќе од 20.000 тони на анти-корозија вградени делови за мостови.

НАУЧИ ПОВЕЌЕ

КОНКУРЕНТНА ПРЕДНОСТ

Професионално производство, работење и продажба

Професионално производство, работење и продажба

По-продажба на услуги и гаранција

 • Професионално производство, работење и продажба

  Производите на нашата компанија центар содржани во третман на површината на производот и големината и материјалот со јасна, направи клиентите поефикасно кога изборот, производителите на стандардни делови преку обработка центар е воведена во производството на стандардни делови, да соработуваат со прецизност сечење опрема за да се направи овој вид на стандардни сврзувачки елементи, моментален промоција, без разлика што е обичај или стандардни делови купување може да гарантира одличен квалитет.
 • Професионално производство, работење и продажба

  Производите на нашата компанија центар содржани во третман на површината на производот и големината и материјалот со јасна, направи клиентите поефикасно кога изборот, производителите на стандардни делови преку обработка центар е воведена во производството на стандардни делови, да соработуваат со прецизност сечење опрема за да се направи овој вид на стандардни сврзувачки елементи, моментален промоција, без разлика што е обичај или стандардни делови купување може да гарантира одличен квалитет.
 • По-продажба на услуги и гаранција

  Производите на нашата компанија центар содржани во третман на површината на производот и големината и материјалот со јасна, направи клиентите поефикасно кога изборот, производителите на стандардни делови преку обработка центар е воведена во производството на стандардни делови, да соработуваат со прецизност сечење опрема за да се направи овој вид на стандардни сврзувачки елементи, моментален промоција, без разлика што е обичај или стандардни делови купување може да гарантира одличен квалитет.

нашите производи

Повеќе
 • Боја и цинк рамен мијалник

  Боја и цинк рамен мијалник

  Боја и цинк рамен мијалник

 • Plain рамен миење

  Plain рамен миење

  Plain рамен миење

 • Двојна прирабница завртка боја-цинк дрво

  Двојна прирабница завртка боја-цинк дрво

  Двојна прирабница завртка боја-цинк дрво

 • Заклучување хексадецимален орев

  Заклучување хексадецимален орев

  Заклучување хексадецимален орев

 • Поцинкувана хекс прирабница навртка

  Поцинкувана хекс прирабница навртка

  Поцинкувана хекс прирабница навртка

 • 8.8 Вид на топла натопи галванизиран L Болт

  8.8 Вид на топла натопи галванизиран L Болт

  8.8 Вид на топла натопи галванизиран L Болт

 • 12,9 полно навој завртка хекс штекер

  12,9 полно навој завртка хекс штекер

  12,9 полно навој завртка хекс штекер

 • 4.8 боја цинк целосна конец хексадецимален завртки

  4.8 боја цинк целосна конец хексадецимален завртки

  4.8 боја цинк целосна конец хексадецимален завртки

КОНКУРЕНТНА ПРЕДНОСТ

Компанијата Вести

 • Redrafting Kobe, ...

  The class of 1996 was a Hummer with a collective star power that had never been seen before. That is not an exaggeration. This is a fact. Three players in the 1996 draft won MVP honors. Including an undrafted star story, eight people formed at least one team selected to the All-NBA team. Eleven p...
 • AEW full 2020 res...

  All elite wrestling (AEW) will return to Pay Per View (PPV) night (Saturday, September 5, 2020) with all their best efforts. The show departs from the Daily Plaza in Jacksonville. The preview, The Buy In, will start live and free on All Elite’s YouTube channel and B/R Live from 7:00 pm East...